ביום זה יוצגו בבתי הקולנוע 30 סרטים ישראליים מהשנה האחרונה, וביניהם הסרטים שיתמודדו בעוד שבועיים בתחרות פרסי אופיר וכן סרטים שעדיין לא יצאו להפצה ויוקרנו בהקרנות טרום בכורה.
כל האולמות של רשתות בתי הקולנוע יקרינו ביום רביעי אך ורק סרטים ישראליים.
עם הסרטים שעדיין לא יצאו להפצה מסחרית ויוקרנו בטרום בכורה נמנים בין היתר "תיקון" של אבישי סיון, זוכה פרס הסרט הטוב בפסטיבל ירושלים והפרס השני לסרט הטוב ביותר בפסטיבל לוקרנו, וכן "ארץ פצועה", "באבא ג'ון", "היורד למעלה", "חתונה מנייר" ו"10% ילדה שלי", שיתמודדו כולם (לצד "המילים הטובות" של שמי זרחין) על פרס אופיר לסרט הטוב ביותר. 
-
באשדוד אפשר יהיה לצפות בסרטים הבאים במחיר של עשרה שקלים בלבד: 
-
"המילים הטובות",סרטו של שמי זרחין עוסק בשלושה אחים יוצאים למסע בעקבות סוד גדול מן העבר, שגילויו הפתאומי מעמיד את חייהם במבחן.שחקניםרותם זיסמן כהן רועי אסף צחי הלוי ששון גבאי לבנה פינקלשטיין מוריס בנישו לואיז פורטל אסף בן שמעון.במאי:שמי זרחין,תסריט: שמי זרחין, מפיקות: טליה קלינהנדלר ואסנת קרן הנדלסמן.
יום רביעי ,9 בספטמבר 2015 .גלובוס מקס אשדוד בשעות- 14:15, 17:25, 19:25, 22:00

"הקפות" סרטה הראשון של לי גילת מספר על אהרון ניניו בן השלוש עשרה הוא בן יחיד להורים שלא מצליחים להביא ילד נוסף לעולם, הזוכה בכבוד הגדול של נשיאת ספר התורה הגדול ברחבי השכונה בשמחת תורה. בחירתו של אהרון מעירה מתח של שנים בין הוריו, והרגע המשמח הופך למאבק של ילד שיעשה הכל כדי לגרום להוריו להפסיק להשתמש בו כשליח.שחקניםליאור אשכנזי דוד מנדיל אסי לוי אלברט אילוז יעקב כהן.במאית:לי גילת,
תסריט: לי גילת, צילום: שי גולדמן, עריכה: עינת גלזר זרחין.
יום רביעי ,9 בספטמבר 2015,גלובוס אשדוד בשעות -19:15, 21:30.

רשימת הסרטים המלאה:
 
1."תפוחים מן המדבר" - אריק לובצקי ומתי הררי
2. "המילים הטובות" - שמי זרחין
3. "הקפות" - לי גילת
4. "גויאבות" - קובי מחט
5. "איביזה" - שי כנות
6. "מה כבר יכול לקרות?!" - אופיר לובל
7. "טוביאנסקי" - ריקי שלח
8. "פלאפל אטומי" - דרור שאול
9. "סבנה" - רני סער
10."באבא ג'ון" - יובל דלשד
11. "ארץ פצועה" - ארז תדמור
12. "עמק" - סופי ארטוס
13. "ציפורי חול" - אמיר וולף
14. "סיפור על אהבה וחושך" - נטלי פורטמן
15. "דץ הבלץ" - עופר ויצמן
16. "המסע לכוכב המינימיקים" - שי כרמלי פולק
17. "כיפה אדומה" - ארנון צדוק
18. "סוף עידן התמימות" - וידי בילו
19. "נדיה" - טובה אשר
20. "תיקון" - אבישי סיון
21. "חתונה מנייר" - ניצן גלעדי
22. "10% ילדה שלי" - אורי בר-און
23. "אני לא מאמין אני רובוט" - טל גולדברג - גל זלזניאק
24. "היורד מלמעלה" - אלעד קיידן
25. "האיש שבקיר" - יבגני רומן
26. "אבוללה" - יוני גבע
27. "עיר מקלט" - עמיקם קובנר
28. "ירח בבית 12" - דורית חכים
29. "מסווג חריג" - בועז ארמוני
30. "קמטי צחוק" - פיני עדן
הקהל מוזמן לצפות לראשונה בסרטים שטרם יצאו להפצה מסחרית, או כאלה שעלו לאקרנים רק לאחרונה