צילום יחצ

איש העסקים הישראלי נחשב לסיפור הצלחה בינלאומי לאור פעילותו העסקית ההולכת וגדלה מדי שנה, ברשותו רשת קשרים עסקיים החוצה יבשות ומדינות, עסקים מצליחים במיקומים שונים בעולם ושיתופי פעולה מרשימים בתחום הסחר הבינלאומי. כאשר מדברים על יזמים ישראלים המצליחים בגדול – ללא ספק בוריס וולפמן הוא הדוגמה הבולטת כיום להצלחה בינלאומית ולהגשמת החלום של כל יזם ישראלי.

מצליח במגרש של אנשי העסקים הגדולים

יזמים ואנשי עסקים מישראל חולמים על הצלחה בינלאומית, הם מעוניינים להרחיב את הפעילות העסקית שלהם מעבר לים, להגשים חלומות שונים ולמנף את ההצלחה העסקית לתחומים חדשים. בוריס וולפמן הוא דוגמה לסיפור הצלחה של יזם ישראלי שמתחילת דרכו חושב וחולם בגדול. סיפור ההצלחה המרתק של בוריס מוכיח לכל אחד ואחת שכדאי לחשוב בגדול, חשוב לשמור על ראש פתוח ולחלום, ויש לעשות הכל כדי להגשים את החלומות בחיים.

בוריס, העומד בראשה של חברת RI, דוגל בשיתופי פעולה חובקי עולם. מתחילת דרכו העסקית הוא חתם על שורת הסכמים לשיתוף פעולה עם חברות בארץ ובעולם, וכיזם המרחיב את ידיעותיו ללא הרף הוא נכנס לתחומים חדשים כדי ללמוד, לחקור ולנסות אותם, כמובן בעזרת מומחים בעלי שם עולמי המלווים אותו לאורך זמן וכבר הפכו לחלק ממשפחתו העסקית ההולכת ומרחבת.

לא מוותר על ישראל

בעוד אנשי עסקים רבים המצליחים לחדור לשווקים הבינלאומיים זונחים בהדרגה את העסקים שלהם בישראל, בוריס פועל בדיוק ההיפך ואינו שוכח את הבית. החברה שהיזם המצליח הקים עוסקת בקשת רחבה של תחומים וסחורות, הבסיס העסקי של החברה מבוסס על יבוא ושיווק כלים חד פעמיים, פירות וירקות בעיקר מטורקיה, מים מינרליים, שמן קנולה איכותי ועוד.

במרוצת השנים החברה החלה להרחיב את פעילותה בארץ וברחבי העולם. בין היתר, החברה תחת הנהגתו של בוריס וולפמן, החלה בשיתופי פעולה עם יצרנים וספקים מובילים ואמינים בטורקיה, וכיום החברה מייבאת ומשווקת ברזל לתעשייה מהמשווקים והספקים הגדולים ביותר בטורקיה, חומרי גלם לתעשייה לפי דרישה, שמן לבישול, כלים חד פעמיים ושלל סחורות נוספות.

כמו כן, החברה יוזמת שיתופי פעולה עם יצרנים ומשווקים ישראלים, צוות מקצועי ומנוסה של חברת RI פותח את הדלת לאנשי עסקים מקומיים ומסייע להם להרחיב את פעילותם מעבר לגבולות ישראל, לחדור לשווקים חדשים ולנצל הזדמנויות עסקיות בתחום פעילותם ובתחומים נוספים. כחברה העוסקת במסחר בינלאומי ומודעת למצוקת האשראי הקשה בישראל ובמגוון מדינות נוספות, באירופה, באסיה, באפריקה ובאמריקה, החברה החלה להציע אשראי לעסקים בתנאים אטרקטיביים.

יזמות עסקית מעבר לים

אמנם בסיס הפעילות העסקית של בוריס החל בישראל, אך הרוח היזמית שבו לא הניחה לו והוא החל במסעות ונדודים מעבר לים כדי לאתר הזדמנויות עסקיות משתלמות. כך לדוגמה, באחד מנדודיו ברחבי העולם הוא איתר את הפוטנציאל העסקי העצום בירקות ופירות מטורקיה. תוך זמן קצר הוא חתם על הסכמים בלעדיים עם חקלאים מקומיים המתמחים בגידול מגוון רחב של ירקות ופירות, לרבות עגבניות, מלפפונים וכמובן פירות הדר. לאור ההצלחה הכבירה הוא הקים שני בתי אריזה מודרניים לצורך הרחבת היצוא והשיווק של התוצרת החקלאית מטורקיה.

לאור הצלחותיו בשווקים הבינלאומיים, חברות רבות בטורקיה ובמיקומים נוספים החלו להיעזר בידע ובקשרים העסקיים שבוריס רכש במשך השנים, כך הוא נכנס בשנים האחרונות לתחומים חדשים ומסעירים כמו ברזל, יהלומים, זהב, מוצרים מתכלים, מים מינרליים ושלל סחורות נוספות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]