נשים

 
 
       
       
       
   
אחת מאיתנו עובר שינוי כלשהו, ברמה כלשהיא.
החלטה שלוקחת אתכם קדימה או אחורה. ללמוד תחום חדש. הסבה מקצועית. תאונה. הגשמת חלום ישן. לפתח או לסיים מערכות יחסים. להוליד ילדים או לשכול אהובים.

שום דבר לא נשאר בדיוק אותו דבר, ושינוי גורר אחריו עוד שינוי. זוהי אבולוציה של ה 'אני' - זוהי התפתחות. התפתחות זה האופן שבו אנחנו הופכים יותר מודעים לעצמנו כאנשים נוכח המציאות המשתנה שלנו.

והיום, אני מבקשת להתחיל לדבר איתכם על השינוי בעולם הרוח ואיך כל זה קשור אליכם.

בשבועות האחרונים עניתי על שאלות שקשורות בעולמות הרוח ולבקשתכם התמקדנו בתקשור, במתקשרים ובמסרים המגיעים מההשגחה העליונה. עכשיו, אני רוצה לקחת אתכם צעד אחד קדימה. הרי אמרנו התפתחות, לא?

אז כפי שהזכרתי בהתחלה, בתקופה הנוכחית העולם חווה הרבה מאוד שינויים, אגדיל ואומר שזהו עולם של שבירת מסגרות ישנות ובנייה של חדשות בכל המובנים: גיאורפית, פוליטית, חינוכית, דתית, מנטלית ותרבותית. כך גם לגבי עולם הרוח. הרוחניות עוברת שינוי בדרכה שלה בהתאם לרמת המודעות והבשלות של אנשים בכל דור ודור. למשל, רוחניות יהודית מתחילה מספר הזוהר, דרך תורת החסידות, הקבלה וכלה בניו אייג' בימינו. כל אחד מאלו היא התפתחותה של הרוחניות היהודית.

ובתוך כך אלו, גם הנושא העיקרי בו אנו עוסקים - תקשור - משתנה.
חלקכם כבר שמתם לב שאני לא מדברת כאן על תקשור במובן שאתם רגילים להכיר אותו, שזה אומר ללכת למתקשר לפגישה, בדרך כלל חד פעמית, שבה הוא אומר לכם מה הוא רואה בחייכם, מה צריך לעשות כדי להשיג את מטרתכם ואולי אף מה צופן לכם העתיד. זו התבנית המסורתית של תקשור.

בעידן בו אנו נמצאים היום, חלק מן המתקשרים מן האור, בחרו "להרחיב את תחומי האחריות" שלהם לכדי הדרכה רוחנית. משמעות הדרכה רוחנית, במטרתה הנעלה ביותר, היא לתקשר עבורכם לא רק עזרה חיצונית, אלא על הדרך גם מחברים אתכם לעצמכם, למהות האמיתית שלכם, לרצונותיכם האותנטיים ביותר דרך לימוד עמוק המחבר אתכם לאחרים ולעולם באופן אנושי.

להביא אתכם למקום שבו תכירו מהן המתנות הגדולות שנולדתם איתן לעולם ואיך לעזור לכם להביא אותן לידי ביטוי בחייכם. באופן התקשור הזה, בבוא הזמן אתם תהיו האור, ההדרכה אותה אתם מחפשים מחוצה לכם.

אני גאה להיות מחלוצות הדרך ולכן בחרתי לכתוב את הבלוג הזה משתי סיבות. הראשונה היא שזו חלק מההתפתחות הרוחנית שלי - שהיא להנגיש יותר את עולם הרוח לאחרים בצורת האנרגיה החדשה שלו, להכניס תכנים שעד כה לא היו זמינים פשוט משום שלא היו הרבה מי שיקבלם. עכשיו אני מאמינה שיש אנשים שמוכנים לשמוע אמת חדשה - הלוא אתם כאן - קוראים את התכנים הללו, אתם כבר חלק מהשינוי עליו אני מדברת.

הסיבה השנייה היא להציע לכם דרך חדשה למימוש הפוטנציאלים האישיים שלכם ולהציע לכם לצעוד יחד בנתיב הרוחני האישי שלכם. יש הרבה מאיתנו שהולכים בדרך הזו, אבל תמיד יש מקום לעוד אחד.

אם הייתי אומרת לכם עכשיו שאתם יכולים לעשות תזוזה, שינוי בחייכם תוך עשיית מאמץ מינימלי, בלי פגישות קבועות אצל מטפל, ללא התעסקות בסיפורי העבר שלכם, אפילו לא תצטרכו לצאת מהבית - הייתם מאמינים? אל תשכחו, כאן מדובר על כוחות הבריאה אשר מסוגלים לייצר תרחישים אפשריים לחייכם שאפילו לא ידעתם על קיומם.

הדרכה רוחנית לא מוגדרת בזמן וגם לא במרחב. לרוח - אין שום מגבלה. המגבלה היחידה שעומדת בפניה - היא אתם - וההסכמה שלכם לצעוד בנתיב האור שלכם.

הדרכה רוחנית היא מעתה מילת המפתח ומתוכה נמשיך לענות על שאלות, באהבה רבה לכל אשר תהיו.

יפעת סנטו היא מורה להתפתחות רוחנית. מוזמנים להגיב, לשלוח שאלות ולהתייעץ - 054-3339791, או במייל או בפייסבוק התקשור מתפתח ומציע לכם לתקשר עם עצמכם, להתחבר לרצונות האותנטיים ביותר שלכם דרך לימוד עמוק, כך שאתם תהיו האור
09:38 / 08.06.17
   
       
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה