עיריית אשדוד ונציגי התושבים הגישו ב20 לספטמבר התנגדות משותפת לתכנית הבינוי המקורית של מתחם "לב הרובע" בטו'

כזכור , התקיימו מספר ישיבות בהשתתפות נציגי התושבים  שלוו על ידי חבר המועצה אלון חסן וראש העיר  ד"ר יחיאל לסרי והצוות המקצועי ברשות , בנושא היקף הבינוי במתחם , כאשר הקו המנחה היה בינוי בהתאם לעומס שיושתת על התשתיות העירוניות..

בהתאם לבדיקות שנערכו במקביל לקיום השיח עם נציגי התושבים , עלה כי האיזור יכול לשאת בצורה טובה 200 יח"ד ולכן העיריה יחד עם נציגי התושבים הגישה התנגדות לתכנית המקורית וביקשה להעמיד את מספר היחידות על 200 בלבד על בסיס שיתוף הציבור ובחינה חוזרת של הנושאים התכנוניים , הפרוגרמטים והתנועתיים..

ראש העיר גם הודיע שלאור חשיבות הנושא , יופיע בעצמו בפני הועדה המחוזית לנמק את ההתנגדות לחיזוק  המסמכים שהוגשו מטעם גורמים מקצועיים המתמחים בנושא.

ד"ר לסרי : " אני עומד באופן מלא מאחורי ההתנגדות ואפעל בכל כוחי על מנת שתתקבל על ידי הועדה המחוזית, אמרתי לא אחת , שמה שיקבע את מספר היחידות יהיה רק יכולת הנשיאה של התשתיות העירוניות , ואני שמח שנציגי התושבים הבינו גם הם את נחיצות הבינוי לזוגות צעירים. העיר אשדוד יוצאת נשכרת , תושבי רובע טו' יקבלו מתנ"ס , בית ספר יסודי נוסף , וקריית חינוך לגיל הרך שתהווה מודל עולמי "

אלון חסן :" אני שמח על הסיכום , הוא מהווה פשרה הוגנת ומכובדת ואני משוכנע שהועדה המחוזית תקבל את ההתנגדות המשותפת לרשות ולתושבים ותאמץ את התכניות המעודכנות "

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]