צילום: ארכיון המשטרה

לשכת תביעות לכיש הגישה השבוע כתב אישום נגד תושב אשדוד בשנות ה-50 לחייו, שהתחזה לעבריין דטו קריחלי מהכנופייה הגרוזינית וניסה לגבות צ'קים עבור בית אופנה מוכר בעיר.

לפני כחמש שנים רכש תושב העיר בגדים בחנות האופנה בסכום של 4,000 ש"ח עליהם שילם בצ'קים. בעקבות אירוע לבבי שעבר, האיש נקלע לחובות וירד מנכסיו. הצ'קים שמסר לחנות האופנה חזרו בחלקם והוא נותר חייב 2,500 ש"ח לבית האופנה.

על פי עובדות כתב האישום, הנאשם פנה אל בעליו של בית האופנה והציע את שירותיו לצורך גביית החוב. בעל העסק הסכים והצ'קים הועברו לידו לצורך גבייתם.

לאחר שקיבל לידיו את פרטיו של החייב, התקשר הנאשם אל החייב והציג את עצמו כעבריין המוכר "דטו קריחלי" והזמין אותו לבוא לשתות איתו קפה. החייב לא זיהה את שמו של קריחלי ובתגובה אמר לו הנאשם כי יבצע עליו בדיקה בגוגל.

החייב בדק בגוגל וראה כי היה ניסיון חיסול לפני שנה בו נפגע קריחלי. הוא חזר אל המתחזה ואמר לו כי קריחלי חוסל לפני שנה. מיד אחר כך פנה החייב לבעל העסק וציין בפניו כי הוא מתכוון להתלונן על כך במשטרה.

בעודו נמצא בתחנת המשטרה ומוסר את תלונתו, קיבל החייב הודעה בטלפון הנייד שלו מהמתחזה הנאשם ובו האיום: "אני אונס אותך יא בן זונה".

במקביל להגשת כתב האישום בגין איומים, הוגשה בקשה למעצרו של החשוד עד תום ההליכים הפליליים נגדו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]