משרד הפנים באשדוד

צריכים את משרד הפנים? עובדי רשות האוכלוסין וההגירה פותחים הבוקר בעיצומים ולא יקבלו קהל בכל הלשכות ברחבי הארץ. לשכת רשות האוכלוסין בנמל התעופה בן גוריון תפעל במתכונת חירום ותספק שירות רק לטסים. מוועד העובדים נמסר כי הלשכה תנפיק דרכונים אך ורק בכפוף לכרטיס טיסה ועד 48 שעות לפניה.

העיצומים ננקטים בשל טענות ועד העובדים על פגיעת ההנהלה בתנאי העובדים, כתוצאה מקיצוץ התקציב של רשות האוכלוסין וההגירה. לדברי הוועד, הפגיעה כוללת בין היתר קיצוץ בשעות הנוספות של העובדים, חזרה מסיכומים כמו שדרוגי דרגות ופגיעה בהתארגנות העובדים.

יו"ר הוועד הארצי של עובדי מנהל האוכלוסין, מירה אסרף, כתבה אמש לעובדים: "מאחר שאין הידברות תקינה עם ההנהלה שחזרה בה מסיכומים והסכמות, בתמיכתה המלאה של הסתדרות עובדי המדינה - הוחלט כי ממחר (יום ד') לא תתקיים קבלת קהל בלשכות הרשות".

מהנהלת רשות האוכלוסין וההגירה נמסר בתגובה: "מדובר בהשבתה פראית, ללא התראת זמן סבירה ובניגוד לכל כלל ביחסי עבודה בין עובדים למעסיק. הנהלת רשות האוכלוסין פועלת למתן שירותים יעילים ומקצועיים לציבור. בד בבד דאגה ודואגת הנהלת הרשות לרווחת עובדיה. ככל שלהסתדרות עובדי המדינה ישנן טענות כלשהן ביחס לעובדי הרשות, הרי שדרך המלך היא הידברות. אנו מצרים על אופן הפעולה של ההסתדרות, שמעדיפה פגיעה בציבור בתקופה זו על פני הידברות. בכוונתנו לפעול למניעת ההשבתה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]