בני גנץ  (צילום: אלכס קולומויסקי)

השריף החדש עושה שרירים:

אם וכאשר גנץ ירכיב ממשלה, זו רק שאלה של זמן  (שעות, ימים עד שבועות) עד שיהיה ירי לכיוון עוטף עזה - אבל רגע....משהו השתנה...

גנץ מבין שהחמאס בודק אותו ושהוא חייב להעביר מסר שיש שריף חדש בעיר! ראש הממשלה החדש נותן הוראה לרמטכ"ל כוכבי (פקוד שלו עד לא מזמן) "תקוף באופן לא פרופורציונלי, תרעיד את החמאס שיבין את המסר"! 

חמאס מבין שגם הוא צריך לעשות שרירים מול ראש הממשלה החדש ומגיב בירי טילים מסיבי לאשדוד, אשקלון ובאר שבע - גנץ מבין שאסור לו למצמץ וצה"ל תוקף ביתר עוצמה כולל הרוגים רבים בצד העזתי - החמאס יורה לעבר מרכז הארץ, צה"ל מתכונן לכניסה לעזה ומתחיל עם חיסולים של ראשי חמאס, פגיעות בבתים הפרטיים של ההנהגה שמצידה ממשיכה לירות טילים כאילו אין מחר ובמקביל זועקת למיצרים שיתווכו הפסקת אש.
גנץ מבין שכדי למנוע את הסבב הבא, ולזכות בשקט לכמה שנים טובות, הוא צריך, בעצם הוא חייב לפעול באופן שיחרט בזכרונם של העזתים לשנים רבות (לא פחות ואף יותר ממבצע צוק איתן בו הוא היה רמטכ"ל) בעזה זוכרים את צוק איתן

תזכורת - צוק איתן
בצוק איתן צה"ל תחת הנהגתו של גנץ,  תקף 6,231 מטרות טרור בשטחי רצועת עזה; 10,590 מבנים נפגעו בתקיפות, 4,024 מבנים נהרסו כליל עד היסוד ו-32 מנהרות טרור הושמדו. בצד הפלסטיני נהרגו בין 936 ל-1,408 פעילי טרור ובין 761 ל-1473 אזרחים,  מעל ל-11,000 פלסטינים פצועים, ומעל ל-200 פעילי טרור נשבו בידי ישראל.

אך גם יש לזכור כי - בצד הישראלי נהרגו 68 חיילים ו5 אזרחים  ונפצעו 1,433 חיילים ו-837 אזרחים. 

מה שאנו מזכירים כאן, החמאס זוכר היטב והוא גם שמע את ההכרזות של גנץ  ואשכנזי בתקופת בחירות - כיצד יש להגיב לירי טילים על ישראל….
או שהחמאס יירתע, או שהוא יעז לבדוק את גנץ האם גם הוא (כמו קודמו) רק מאיים ביבי נתניהו. צילום: עמית שאבי

אופציה המלחמה בכל שעה ורגע נתון - 

במהלך המשא ומתן הקואליציוני - החמאס או אחד מארגוני הטרור בעזה יורים לעבר ישראל - והפעם ממשלת ישראל הזמנית בראשות נתניהו, שלא כהרגלה, נותנת הוראה לתגובה קשה, לנתניהו אין מלהפסיד והוא יקפוץ על ההזדמנות להגיב לירי טיל ואפילו טילון  על עוטף עזה - תגובה זו אומנם תפתיע את החמאס אבל תגרור אותו להגיב בירי מסיבי משלו לאשדוד, אשקלון, ב"ש והסביבה, שיגרור תגובה קשה עוד יותר מצד צה"ל והנה נפתחת מלחמה ותחת מלחמה זה לא פטריוטי לנהל מו"מ קואליציוני גרידי - ראש הממשלה יזעק לממשלת אחדות לאומית תחת השם "ממשלת חירום לאומית" ושלושת הרמטכל"ים במיל ויאיר לפיד ייתקשו לסרב בזמן שהטילים נוחתים ברחבי הארץ….
מה עם השימוע אתם שואלים? נו… באמת… המדינה בוערת, זה הזמן עכשיו לשימוע ???

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]