תלמידי כיתות יא'-יב ממגמת  הרובוטיקה של מקיף ח' קטפו את המקום הראשון והשני בתחרות הארצית רובוקאפ ג'וניור.

בתחרות שהתקיימה בשבוע שעבר באוניברסיטת בר אילן התחרו בתי ספר מכל הארץ בקטגוריות שונות. את התחרות אירגן המינהל למדע וטכנולוגיה במשרד החינוך.

בקטגוריית רובוט הצלה זכו הרובוטים של מקיף ח' במקומות הראשון והשני . הזוכה בתחרות ההצלה במקום הראשון הינו תיכון מקיף ח' אשדוד עם הרובוט LIVE SAVER . הזוכה במקום השני בתחרות ההצלה הינו תיכון מקיף ח' אשדוד עם הרובוט SHALIT.

את הפרויקט מוביל זה שנים המורה לרובוטיקה יוסי חזן. התלמידות שזכו הן: שני רדעי, מילנה גלמן תלמידות יב' מסמ"ת במקיף.

התלמידים נדרשו להביא לידי ביטוי שיתוף פעולה ,עבודת צוות ופיתוח תוכנה מיוחדת. יש לציין שההכנות האחרונות נעשו בימים המתוחים שבהם שוגרו טילים על העיר . למרות המצב הקשה התמידו התלמידים והמנחה בהכנות ,הגיעו לביה"ס ובין אזעקה לאזעקה המשיכו בעבודת הצוות והגיעו להישג היפה למרות המתח שסביב.

תלמידי יא', שבנו רובוט נוסף הם: יובל אמסלם, דניאל טיליס, שנהב משולם, יוסי בן זקן ושי אברבוך. הם זכו במקום השני והם העתודה שתתמודד בשנה הבאה על המקום הראשון.

מנהל ביה"ס איציק תורג'מן: "ההכנה לתחרות כללה שעות רבות של עשייה ,עבודת צוות וכתיבת תוכניות עבודה. ההנחיה הצמודה של המורה יוסי חזן וההשקעה הגדולה של התלמידים שוב הוכיחה את עצמה אני גאה מאוד בתלמידנו על ההישג החשוב המוכיח שוב שמקיף ח' שואף למצוינות ואף זוכה להכרה ארצית".

ראש מנהל החינוך, אריה מימון: "הזכייה של תלמידי מקיף ח' בתחרות מעידה על המצוינות אך לא פחות חשוב מכך על עקביות שכן כבר מספר שנים שתלמידי בית הספר זוכים במקומות הראשונים בתחרות היוקרתית.הישגיהם אינם רק ברמה הארצית והם מצטרפים לזכיות גם ברמה הבינלאומית.הם הביאו גאווה לעיר אשדוד ואין ספק שהם יביאו גאווה גם למדינת ישראל".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]