את טקס סיום שנת הפעילות של ילדי המועדוניות ארגנה והנחתה הגב' אביבית וקנין – רכזת המועדוניות מטעם המחלקה לביקור סדיר וקידום נוער.

ילדי המועדוניות הכינו סרטונים מרהיבים שסיכמו את הפעילות השנתית ואף הופיעו על הבמה בקטעי ריקוד – בהדרכתה של סילבי שוקרון. 

רויטל עמוס – מנהלת המחלקה לביקור סדיר וקידום נוער, הודתה לצוותי המועדוניות המסורים שעובדים עם כל הלב והנשמה עד שעות מאוחרות מידי יום ביומו.

צילום: דוברות עיריית אשדוד

"מחבקות, דואגות, אוהבות ונותנות לילדים הרגשה של בית" אמרה. כמו כן, היא צינה את תרומתם של חברת נמלי ישראל, חברת רותם דשנים, מדרשת באר והביג פאשן בהנהלתו של בועז דריקס – המשתפים פעולה עם המחלקה ותורמים מדי שנה ביד רחבה גם משאבים וגם ימי כיף והתנדבות של העובדים במועדוניות השונות. 

רויטל ברכה את הילדים: "ילדים יקרים, התכנסנו הערב לאתנחתא קצרה של נחת המאפשרת לנו להתבונן במה שהספקנו, היכן טיילנו? מה למדנו? מה חווינו? על מה גאוותנו? אני מבקשת מכם שתשקיעו את כוחכם ומרצכם בכל דרך שתפנו, צעדו בלא חשש, בראש מורם ובלב שמח.

דעו, שרק אתם תחליטו כיצד ייראה עתידכם!!" הערב הסתיים במופע קסמים מרהיב של האומן גוסטאבו – ששיתף את הילדים בקסמיו. 

המחלקה לביקור סדיר וקידום נוער בניהולה של רויטל עמוס, השייכת למנהל החינוך בעיריית אשדוד, אמונה בין היתר על תכניות למניעת נשירה וחיזוק ההתמדה, ביניהן נושא המועדוניות המשותפות לחינוך ולרווחה. תחת המחלקה מנוהלות 4 מועדוניות הפזורות ברובעים שונים בעיר: א', ו', ה', ג'. 

צילום: דוברות עיריית אשדוד

הילדים מגיעים מדי יום בין השעות 13:00-19:00 למועדונית שם מקבל אותם בחיבוק ומאור פנים צוות של מדריכה ואם בית. לילדים מוגשת ארוחת צהריים חמה ועשירה, הם מכינים במועדונית את שיעורי הבית שלהם.

במועדונית נערכים חוגים שונים, פעילויות העשרה בנושא ערכים, חגים ומועדים, פעילויות הורים וילדים וכו' – תכנית המאפשרת העצמה ושוויון הזדמנויות לילדים בגילאי בית הספר היסודי. רויטל: "תודה לעירייה ולמשרד החינוך אשר משקיעים משאבים רבים לטיפוח ועידוד הילדים בכל התחומים: חברתי, רגשי ולימודי". 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]